Hoffmann Bodemtechniek Krings Internationaal Benelux Wedam
Hoffmann Groep, Beekerheide 17-19, 5741 HB Beek en Donk - 0031 (0) 492-386666
Historie
Persberichten
Documentatie
Contact
Hoffmann Bodemtechniek > Hydraulische stempels > Mechplant hydraulische stempels
zoeken
   

Mechplant hydraulische stempels

 

Wanneer veiligheid én werkruimte voorop staan.

 

 

Wanneer in een bouwput grote kracht opgevangen moet worden om bijvoorbeeld werkruimte te creëren in de put, maken wij gebruik van hydraulische stempels, of gordingen.

Wanneer in een bouwput grote kracht opgevangen moet worden om bijvoorbeeld werkruimte te creëren in de put, maken wij gebruik van hydraulische stempels, of gordingen.

De hydraulische stempels kunnen in bijna alle gevallen gebruikt worden, zijn gemakkelijk te plaatsen en vangen ook grote druk op in grondkerende constructies. Met deze hydraulische stempels kunnen verschillende constructies uitgevoerd worden om de gewenste binnenwerkse ruimte te vergroten. Door de beweegbare voet aan beide zijden van de stempel kan een hoek van 45 graden gemaakt worden en door de telescopische constructie van de stempel kan elke gewenste lengte tot een maximum van 22 meter en een kracht van 530 kN bereikt worden.

 

 

Wanneer voor stempels of andere krachtopvangende alternatieven geen ruimte is kan een gording aangebracht worden. Deze gordingen worden door ons “op maat gemaakt” m.b.v. H-balken. Door ons wordt berekend hoe groot de op te vangen druk is en welke gording daarvoor geschikt is. Vervolgens worden deze gordingen aan de binnen- of buitenkant van de grondkerende constructie bevestigd en wordt de constructie zo nodig met ankers verstevigd.

 

 
printer
Actueel
Er zijn geen nieuws items aanwezig
Vacatures
Heftruck chauffeur »
Projectleider »
Calculator / projectvoorbereider »
Meer vacatures